Novinka - aktuálně vrh C 23.8.2020

 

VRH A

 4

Angelina, Arendelle a Adelynn

Porod v neděli 29.5.2016 v ranních hodinách byl nekomplikovaný. Štěňata po porodu vitální, bezprostředně aktivně sají. Do 5 dne po porodu vše probíhá bez komplikací, pak však matka Eminence Pipa přestává tvořit mléko - nastupuje kolotoč umělé výživy po 2-3 hodinách ve dne v noci. Slečny jsou naštěstí šikovné a během několika hodin přejdou bez potíží na umělou stravu, na které dobře přibírají. Možná až moc dobře. V polovině třetího týdne se Eminenci částečně obnovuje tvorba mléka, a tak mohou slečky kromě umělé stravy přijímat i stravu přirozenou, to se ale již učí na nemléčnou výživu z mističky.

Všechny tři slečny jsou nebojácné, aktivní, zvídavé a při chuti. Ve svých 6 týdnech pochopily, že po probuzení se čůrá venku. 

Další informace a fotografie viz jednotlivé slečny níže v odkazu VRH A

 

VRH B

Eminence Pipa Hrabovský ráj (matka), Brownie (Viky), Bridgitte, Beatrice, Blueberry, Lycko Midnight Man Whispering Walley (strýček).

Vrh B - 4 holčičky narozené 1.11.2019, matka EMINENCE PIPA HRABOVSKÝ RÁJ, otec CHARMAN MOTÝLEK Z NEVADY

BEATRICE MODRÁSEK Z RÁJE - sobolí, s  bílým znakem na uchu, vyrovnaná, ale aktivní povaha

BRIDGITTE MODRÁSEK Z RÁJE - sobolí, velmi pěkná uzavřená lysinka, velmi temperamentní, předpoklad i na sport a agility. 

BROWNIE (VIKY) MODRÁSEK Z RÁJE - sobolí, kompaktní vyrovnaná fenečka

BLUEBERRY MODRÁSEK Z RÁJE - černobílá, od narození má drobnou fontanelu, jako společenský mazlíček je ale velmi vhodná, kontaktní a klidná povaha.   

Všechny holčičky mají nové domovy a daří se jim dobře. 

Beatrice  Bridgitte 
Brownie viky Blueberry

 

VRH C

23.8.2020 se kolem poledne narodily dvě slečny ze spojení Eminence Pipa Hrabovský Ráj a "Lycko" Whispering Valley Midnight Man. Ejmy zvládla s pomocí porod přirozenou cestou. 

Prvorozená slečna má porodní váhu 236 gm, druhorozená slečna 198 gm, obě mají chuť do života i k jídlu, maminka se zodpovědně stará o oba své potomky. 

sestry1 SM sestry2 SM 
Ejmy SM  Prvorozen SM