Whispering Walley Midnight Man - Lycko

Lycko (ze švédštiny "štěstí") - Whispering Valley Midnight Man - odchovanec švédské chovatelské stanice paní Doris a Monia Wergard. 

Výstavní výsledky - VN1, V1, 2xCAC, 1 resCAC ...i přes stop výstavy COVID 19

12.6.2021 Lycko Whispering Valley Midnight Man porazil na Speciální výstavě MSK v Okříškách Petrovice u Třebíče v nejobsazenější otevřené třídě všechny soupeře a získal svůj další titul CAC - posuzovatel pan Antonín Mudra. Den předtím získal také v otevřené třídě na 22 klubové výstavě MSKS druhé místo a titul resCAC - posuzovatelka paní Ing. Alena Košťálová. 

Otevřená třída byla bezkonkurenčně neobsazenější z celé výstavy oba dny - o titul bojovalo 6 pejsků v pátek a 5 pejsků v sobotu. Díky vítězství ve své třídě v sobotu se Lycko zůčastnil také souboje o celkové vítězství mezi psy všech tříd, kde mu vítězství uniklo jen o vlásek - pan Mudra nechal v závěru posuzování Lycka a vítěze (kterému tímto gratulujeme) nakonec běhat na "place" pouze spolu a rozhodoval se mezi těmito dvěma pejsky. 

Výstava byla na pěkném místě, velmi dobře zorganizovaná pořadadatelkami, kterým tímto děkujeme za příjemně strávený čas mezi papillonky a faleny z celé republiky. 

LyckoCAC

Lyckopostoj

Poradivitezu

Zakladatelka naší chovatelské stanice.

Eminence Pipa z ostravské CH Hrabovský ráj chovatelky paní Lyčkové